برای استفاده از تمامی امکانات سایت، لطفا وارد شوید و یا در صورت نداشتن حساب کاربری ثبت نام کنید.

اخبار

اخبار (3)

سال‌هاست جای خالی یک مرجع فروش کامل که صاحبان مشاغل را هدف قرار بدهد، احساس می‌شود. هرچند در این میان سایت‌هایی با تمرکز بر این هدف رشد و گسترش یافتند اما نیاز به تجمیعی هدف‌مند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتواند اطلاعات مورد نیاز را بدست آورد ، نیازی است که هم‌چنان وجود دارد.کیمدی کلاب با این چشم انداز فعالیت خود را آغاز، تا در کنار صاحبان مشاغل به رشد و ارتقای صنعت این سرزمین برسیم. افرادی که در این سایت ثبت نام میکنند همگی صاحبان صنعت و کسب و کار هستند و قطعا هم اندیشی این افراد در کنار هم ارمغان های والایی خواهد داشت .

یکی از شگفتی های مغز انسان این است که تصاویر محیط پیرامونی را توسط دو چشم و با فاصله اندک از همدیگر دریافت کرده و سپس آنها را بر هم منطبق می کند تا تصویری دارای عمق بسازدبر همین اساس وسایل و ابزارهای مختلفی ابداع گردیده است که توسط آنها تصاویر دو بعدی با فاصله مشخصی از چشم قرار گرفته و سه بعدی به نظر می رسند

یکی از اولین این ابزارها که در قرن نوزدهم میلادی برای ایجاد تصاویر عمق دار ابداع شد استریسکوپ (stereoscope) هولمز است .

بعدها و در نیمه اول قرن بیستم یکی از اولین اسباب بازی ها که تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش می داد با نام تجاری ویوو مَستر (View Master) ساخته شد . یک اسباب بازی جالب که با قرار گرفتن روی سر و جلوی چشمان کودک ، تصاویر زیبایی از مناظر مختلف را به او نشان می‌داد . گرچه این اسباب بازی با گذشت زمان و با ورود به عصر گوشی‌های همراه و نمایشگرهای پیشرفته بیشتر به یک عتیقه تبدیل شده است. (stereoscope) هولمز است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسباب‌بازی باید متناسب با ویژگی‌های سنی و جسمی و روانی کودک باشد. تا اثرات مفید داشته باشد وگرنه برای کودک مضر خواهد بود، به گونه‌ای که ژان پیاژه روانشناس معروف تاکید کرده که والدین باید در انتخاب اسباب‌بازی فرزند خود نهایت دقت و حساسیت را داشته باشند، چون اسباب‌بازی باعث شکل‌گیری تمایلات عاطفی و روانی فرزندان آنها خواهد شد و در صورتی که این حساسیت و دقت را نداشته باشند، شخصیت فرزند آنان بر خلاف انتظارشان شکل خواهد گرفت.

پژوهش‌های متعدد شاخص‌های مختلفی را برای انتخاب یک اسباب‌بازی خوب بیان کرده‌اند که در ادامه به چند شاخص برای انتخاب اسباب‌بازی اشاره می‌شود.